Jak urządzić wnętrze przedpokoju?

[dropcap]D[/dropcap]ługi, ciemny i wąski wita naszych gości ponurą kolorystyką i mało ciekawą aranżacją. Czy przedpokój naprawdę musi tak kiepsko wyglądać w oczach osób, które składają nam towarzyską wizytę?

Projekty wnętrz mieszkań coraz więcej uwagi poświęcają właśnie tej części mieszkania, zaś efektem są coraz ciekawsze rozwiązania. Jak się okazuje nawet w takim niewielkim pomieszczeniu jak przedpokój mogą pojawić się ciekawe aranżacje wnętrz, które całkowicie odmienią charakter tego wnętrza.

Dobrze urządzony przedpokój to przedpokój jasny i funkcjonalny. Tę niewielką przestrzeń należy nie tylko maksymalnie wykorzystać, ale również skorzystać z trików, dzięki którym przedpokój będzie sprawiać wrażenie większego i szerszego. Jasne kolory oraz lustra to podstawa. Jeśli tylko istnieje taka możliwość, warto ustawić w przedpokoju wąską szafę lub szafę wnękową z przesuwnymi, lustrzanymi drzwiami Szczecin. Jeśli taka możliwość nie wchodzi w grę należy pomyśleć o dużym lustrze zawieszonym na ścianie.

W przedpokoju ważnym elementem jest wieszak na ubrania. Można wybrać albo wieszak stojący lub wieszak do zamocowania na ścianie. Kolejna istotna sprawa do półka na buty. Drewniane, metalowe, w różnych kształtach i kolorach świetnie sprawdzają się w przedpokojach i pozwalają na bezpieczne przechowywanie obuwia. Stojak na parasole oraz niewielki stolik na podręczne dokumenty i klucze to kolejne ważne dodatki w każdym przedpokoju.

Aby maksymalnie wykorzystać przestrzeń w przedpokoju, nad drzwiami wejściowymi można zamontować pojemny pawlacz. Można w nim przechowywać te przedmioty, z których korzysta się sporadycznie, a które zajmują sporo miejsca, jak walizki wyciągane raz w roku w porze urlopowej czy liczne ozdoby choinkowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

12 − jeden =