Aranżacja wnętrz – nadaj nowe życie pomieszczeniu!

Przebywanie w mieszkaniu, które od wielu lat wygląda ciągle tak samo, może powodować zmęczenie. Aby zapobiec znudzeniu, które wkrada się do wystroju wnętrza, warto odnowić je za pomocą kilku małych kroków. Nie musisz robić renowacji mieszkania i remontu trwającego kilka miesięcy, aby nadać pomieszczeniu nowego życia. Małymi krokami można osiągnąć wielkie rzeczy. Podpowiadamy, jakie trendy w aranżacji wnętrza sprawią, że Twoje mieszkanie zdobędzie drugie życie.

Aranżacja wnętrza małymi krokami

Mała zmiana może spowodować wielką różnicę. Decydując się na zmianę wyglądu pomieszczenia, warto postawić na nowe dodatki. Bardzo popularnym trendem aranżacji wnętrz, są koce i pledy w żywych kolorach. Świetnie sprawdzają się jako element dekoracji, ale są również bardzo praktyczne. Spełnią funkcję ciepłego okrycia w jesienne lub zimowe wieczory. Mocne kolory ożywią każde wnętrze. Warto również zainwestować w kolorowe poduszki. Są wygodnym i świetnym dodatkiem do wystroju wnętrza.

Dekoracja ścian

Aranżacja wnętrza to również wzbogacanie go dodatkami dekoracyjnymi. Hitem aranżacji wnętrz są plakaty ścienne. Najmodniejsze są minimalistyczne, które zawierają cytaty lub życiowe przesłanie. Są nie tylko estetyczne, ale również motywujące! Ożywią wnętrze każdego salonu. Jeżeli nie posiadasz miejsca na ścianie, zainwestuj w fajne, designerskie ramki na zdjęcia. Rozstaw je w strategicznych miejscach pomieszczenia, a gwarantujemy, że nabierz ono zupełnie nowego klimatu.

Aranżacja wnętrz to nie tylko nowe akcesoria

Jeżeli nie masz ochoty inwestować w nowe dodatki, warto pracować na tym, co posiadasz. A w takim przypadku aranżacja wnętrza bazować będzie na zmianie położenia mebli i wyposażenia mieszkania. Spraw, że Twoje mieszkanie będzie jeszcze bardziej funkcjonalne. Przestawiając łóżko w zupełnie inną część pokoju, wnętrze nabierze całkowicie nowego wyglądu. Jeżeli posiadasz zbędną i starą szafkę w sypialni, pozbądź się jej. Zyskasz więcej miejsca i przestrzeni.

Zobacz więcej na www.artcoredesign.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

16 + 17 =